Опис

Кокосову олію одержують з висушеної м’якоті плодів кокосової пальми (Cocos nucifera родина Пальмові (Арекові) (Pálmae, Arecáceae)) методом холодного пресування з подальшою фільтрацією. Зростає кокосова пальма переважно в Полінезії і  Південно-східній Азії.

Кокос — одна з небагатьох рослин, чиї наукові назви не мають грецького коріння. Вона походить від португальського coco — «мавпа» і дано через плями на горіхові, які роблять його схожим на морду мавпи.

Кокосова пальма — одна з десяти найцінніших для людини рослин. Так чи інакше використовуються майже всі її частини.

Кокосова олія не вступає в реакцію з повітрям, через цю властивість навіть без холодильника залишається придатною до вживання протягом кількох років. Є чудовим пом’якшувачем, тому високо цінується за свої очищаючі та піноутворюючі  властивості.

Мило, приготовлене  на кокосовій олії – єдине мило, що піниться в солоній воді.

Застосовується:

  • для догляду за шкірою усіх типів;
  • для догляду за волоссям;
  • для зняття макіяжу навколо очей.

Натуральна рослинна олія «Кокосова» від ТМ «Ароматика» допомагає при сухості і лущенні шкіри, подразненнях, застосовується для пом’якшення огрубілих ділянок шкіри, особливо рук і ніг, так як запобігає утворенню тріщин. олія кокоса захищаеє шкіру від впливу негативних факторів навколишнього середовища.

Кокосове олія олія також підходить для щоденного догляду за волоссям. Особливо корисно додавати її в шампуні для сухого і ламкого волосся. Вона зволожує шкіру голови, надає блиск, зменшує втрати білка з волосся під час миття їх шампунем.

Спосіб застосування

Олія кокосова може застосовуватися в чистому вигляді, у складі сумішей з іншими оліями, як базова олія для створення композицій з натуральними ефірними оліями, для збагачення  готових косметичних засобів: кремів, масок, шампунів, бальзамів.

Використовується для аплікацій, змазувань, приготування масажних і косметичних сумішей.

При необхідності перед вживанням необхідно помістити баночку з олією на водяну баню при температурі +40 °С – +50 °C на кілька хвилин, доки олія не набуде рідкої консистенції.

Домашні рецепти від «Ароматики»:

Масаж: кокосова олія використовується для безпосереднього масажу обличчя, шиї, а також всього тіла.

Олія для тіла: 1 столову ложку олії кокосової, 1 чайну  ложку олії персикових кісточок, 1 чайну ложку олії шипшини ретельно перемішати. Наносити на тіло перед прийняттям сонячних ванн.

Олія для рук і нігтів: 1 столова ложка кокосової олії, 1 чайна ложка олії ромашкової, 3 краплі ефірної олії лимонної, 3 краплі ефірної олії апельсинової, 1 столова ложка гліцерину. Отриманою сумішшю регулярно масажувати руки і нігті.

Олія для ніг: 1 столову ложку олії кокосової, 2 краплі ефірної олії чайного дерева, 2 краплі ефірної олії мелісової, 2 краплі ефірної олії кипарисової змішати. Наносити на ступні щодня.

Маска для волосся: 1 чайну  ложку олії кокосової, 1 чайну ложку олії реп’яхової, 2 краплі ефірної олії розмаринової, 2 краплі ефірної олії чебрецевої, 1 краплю ефірної олії іланг-ілангової, ретельно перемішати. Втирати в коріння волосся за 20 хвилин до миття голови.